Seznam přihlášených

II. Rallye Kroměříž 2020

II. RALLYE Kroměříž 3.- 4. 10. 2020

Pořadatel: MULTI S s. r. o., Kaplanova 4598/3, 767 01 Kroměříž a RALLYE CUP, Poděbradská 292, Pardubice

www.multi-s.cz

Počet přihlášených posádek: 125

Třída A1

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
KOCOUR Motorsport Tomáš Kocour Pavlína Třešňáková Škoda, Fabia
Peklo Rallye Team Milan Mikyska Petra Husáková ŠKODA 130 LR
ASK Spořice Jiří Jetenský Martin Štohanzl VW Polo
Šmejoci motorsport Tomáš Schmeja petr Schmeja Škoda fabia
Fj- motorsport JčAK Martin Fejfar Jan Bíca Suzuki Swift GTi
Z&Z Motorsport Pocinovice Martin Veselák Miloš Farský Škoda Fabia

Třída A2

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
StoKro Tomas Kroupa Jan Stopka Skoda, Felicia
Silponix Racing Jakub Šroubek Jan Pochop Honda Civic
Válek racing Ladislav Válek Jirka Dančak Citroen Saxo 1.6 VTS
absolute expert sports team Plzeň Ondřej Rada Lucie Bultasová Škoda Felicia
ŠulcPicka Dominik Šulc Ondřej Picka Ford Fiesta R1
Arena Racing Team Liberec Martin Kameníček Jirka Paulát Honda Civic Vti
Bobo rally klub Pavel Zátorský Michal Loprais Citroen Saxo
Senior Club Vítězslav Trnka Rostislav Trnka Citroën Xsara
absolute expert sports team Plzeň Leoš Rada Michal Zábranský Škoda Felicia
Rallye team Kvasice David Směja Jan Matulík Honda Civic Vti
Soukeník Petr Soukeník Natalie Soukeníková Škoda Felicia
Michal Večerka Michal Večerka Petr Večerka Peugeot 208 R2
BD Rally Team Petr Borák Marek Trtek Škoda Felicia
Toyota wraith Karel Zenkl Lucie Zenklová Toyota corolla
Filip Šimík Rallly Filip Šimík Zdeněk Omelka Ford Fiesta R2
PM Rallye Team Hrušovany Milan Gajdošik Pavel Innemann skoda felicie
ZF Rally team Marek Zbíral Jan Frühauf Škoda Felicia
Ladislav Buchar Ladislav Buchar Jiří Jecha VW Polo
Autobazar Automex Petr Grafek Jaroslav Matějka Ford Fiesta Rally 4
MV Cars rally team Martin Vopatřil Doplním pozdeji Doplním pozdeji Opel Adam
mirekcizrally Miroslav Číž Doplním Doplním Peugeot 208 R2
Pavel Janovský Pavel Janovský Daniel Zotyka VW Polo Gti
Helena Helisová Helena Helisová Martin Poláček Honda Civic
Jan Sedlák Jan Sedlák Simona Nohýnková Škoda Felicia
Radek Novosád Radek Novosád ml. Radek Novosád st. Škoda Felicia
Jantar Team s.r.o. Kryštof Zpěvák Martin Fabián Opel Adam

Třída A3

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
MS autoteam Martin Sopúch karin Sopúchová Ford escort Maxi kit Car
Donát racing Ondřej Donát Dominik Helcl Hyundai coupé
Rally Club Topolcany igor Hupka Ferko Gregorik Renault Clio III RS
IDC Tomasz Ważyński Paulina Sendek Citroen ZX 16V
NC POWER PRO SPORT Team Zdeněk Němec Michal Petrželka Škoda Fabia KIT CAR
Rally club Topoľčany Milan Hupka Martin Očenáš Peugeot 206 RC
Rider Motorsport Sebastian RIDER Dziadosz Piotr Sielilo Honda
NASA team Jakub Bělaška Alžběta Vlčková Škoda Felicia
INFO GRAF RALLY TEAM Roman Wyszogrodzki Michał Maicher Peugeot 306 GTI
Darall team Dušan David Eva Argmannová Renault Clio
DH racing Tomáš Stojaspal Jaroslav Krajča Renault Clio sport III

Třída A4

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
L Racing team Vladimír Vlha Marian Kalina Mitsubishi Lancer Evo VIII
MOTORSPORT Světinský Lubomír Světinský Radim Šimčík Subaru Impreza N12
Fantazja Mocy Warszawy Jan Baldwin Katarzyna Ciszewska Subaru Legacy
Boxer Auto Karel Němejc Tomáš Klíma Subaru Impreza
BD Rally Team Lukáš Kašpárek Zdislava Kašpárková Subaru Impreza
BGM Sport Bartosz Pawarski Mateusz Pawłowski Mitsubishi Lancer Evo IX
Subaru Legacy Rally Team Szatniewski Wojciech Nowiński Marek Subaru Legacy
Axonnite Tech. Kacper Zawadka Mirek Hebda Subaru Impreza
E Mobil MARCIN MICHALSKI HUBERT FRELICH SUBARU LEGACY
E MOBIL Emil Uszyńśki Adam Sulisz Subaru Impreza
FUGAS RACING Lukáš Korynta Patrik Kovář Subaru impreza
Fiala Rally Team Petr Fiala Ivo Vybíral Škoda Octavia “WRC”
ARKTYC RALLY TEAM Arek Tyc Jarek Koczewski Subaru Impreza
69MX racing team Tomáš Havlík Petr Dočkal Subaru Impreza 22B
GT2 Motorsport Jan Sedlák Jiří Katrňák subaru impreza

Třída A5

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
WS Rallye Team Ramon Martišek Leoš Křišťál BMW E36 Coupe
BRUTE RACING TEAM Štěpán Zabloudil Daniel Vodička BMW M3
Pneuservis DANĚK Roman Daněk Václav Miřátský Škoda FABIA 2
Valenta service Jaroslav Valenta Kristina Valentová Renault Clio
BMW Němec Vít Němec Jakub Kunst BMW e30 325iT
Multi -s racing Zdenek Vrbecký Karel Marcoň Peugeot

Třída A6

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
Epor Racing Roman Kopecký Alan Stejskal Škoda Fabia
TDI racing Jaroslav Burian Petr Šebesta Škoda Fabia RS
A-Motor RallyTeam Tomáš Uher Iveta Uhrová Škoda Fabia RS
M&M Racing David Martin Martin Tříska Škoda Fabia RS
www.janousek-motorsport.cz Jaroslav Janoušek Michal Netřeba Škoda Fabia TDi
K + K MOTOR Zbyněk Krestýn Jana Krestýnová ŠKODA FABIA RS
ENJOY Racing Václav Tošner Michal Kejst Škoda Fabia
Rally team Kamenice nad Lipou Denis Novák Martin Němeček Škoda Octavia
Rally team Kamenice nad Lipou Jakub Lasovský František Kubu VW Golf III

Třída H1

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
Název není Richard Kříž Stanislav Bláha Trabant
Bull export rallye team Jiří Dohnal Luboš Brabec Trabant P601
Trabi Rally Team Zdeněk Fiedler Libuše Fiedlerová Trabant 601 RS
bullexport jurka milan jurka oldrich trabant

Třída H2

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
Motorsport Časy Milan Nešetřil Pavel Nešetřil Škoda 110L
DOLITRU.CZ Libor Čermák Luboš Černý Autobianchi A112
JM Racing Jan Mejsnar Petra Košková Fiat 850 Berlina
TEAM 66 Jiří Formánek Jiří Melich Trabant 800RS
Vacutec Racing Team Jaromír Ležák Marcela Ležáková Škoda 1100MB
Motorsport Časy Lukáš Matějus Matěj Faltys Škoda 120LS
Zlaté časy team Radko Husak Daniel Trejtnar Škoda 120 LS

Třída H3

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
Šáde rally team Pavel Novotný David Prokeš Škoda 130
... Michal Streit Lucie Streitová Škoda, 130L
Hluk Motosport Jan Hráček Tomáš Kretík Lada VFTS
MULTI-S racing team Josef Urban Kristýna Urbanová jun. Škoda 130 LR
Vitriol team Miroslav Gračka Josef Strouhal Skoda 130LR
MULTI-S racing team Tomáš Zeman Jan Fischer Škoda 130 LR
HLUK MOTORSPORT Vít Hráček Robert Kalužík Lada 2105
SHRT Dresden Jörg Fischer Andreas Thul Skoda 130 LR
Radouň Motorsport Aleš Šojsl Luboš Blažek Škoda 100
Auto Semerád Petr Semerád Jiří Skácel Škoda 130L
KMK RACING MOTORS Martin Kdér Radek Sladkovský Škoda 130 LR
Team green Tomáš Flek Ivo Poch škoda 120s
STS OLOVNICE Pavel Dušek Tomáš Novák LADA 1600 MTX

Třída H4

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
Ota Hloušek Ota Hloušek Jiří Klečka Lada 2105 VFTS
Bobo rally klub vAČR Tomáš Janíček Tomáš Svoboda Lada 2105 vfts
Sum motorsport Marek Sum Miroslav Ševčík BMW E30
Duck Racing Team Štěpán Franek Jíří Jonášek BMW 318iS
Sum motorsport Michal Sum Jaroslav Zlámal BMW 1800
Bobr Team Miroslav Podzimek Jakub Fiala Nissan Sunny GTi
Sum motorsport Petr Nešetřil Jiří Černoch BMW 2002 ti
Viva racing team Jiří Vichta Martin Čmel VW Brouk 1302S
Konšel LVJ Lubomír Konšel Gabriela Konšelová LADA VFTS
Toro racing team Tomáš Vácha Roman Vácha Nissan Sunny GTi
PANATTONI CZECH RACING Roman Holub Roman Soldán BMW 2002Ti
PANATTONI CZECH RACING Roman Holub Roman Soldán BMW 2002Ti
Cyrda racing team Tomáš Svoboda Jiří Oulehla Fiat 131 abarth
Bronislav Kořínek Bronislav Kořínek Vladimír Machoň Peugeot 205 GTI

Třída H5

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
MK rallye team Miroslav Kačena František Kouřil ml. Škoda Favorit 136L
Maty Team Zdeněk Matas Dana Vyletová Škoda Favorit
Autodíly Viktorová Luboš Tůma Pavel Viktora Škoda Favorit
Sněhov Motorsport Jan Petřík Marek Pavlas Škoda Favorit

Třída H6

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
Hýbner Vratislav Hýbner Vratislav Jiří Jonášek Ford Sierra Coswortg
Bull Export Rally Team Jaroslav Mrázek Petr Havel Ford Sierra Cosworth
AMK Zirovnice Ondrej Plechaty Eva Rysankova Mazda 323 GTR

Předjezdci

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
Gothard Slaný Vít Martinovský Lukáš Vacek Subaru Impreza
S-motorsport Bronislav Sobotka Petr Vachata Lada Vfts

Třída L

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
MTG racing team Milan Gajdošík Jana Gajdošíková Lada 2107
Toyota Minář Kamenický Šenov Bořivoj Minář Karel Straka Toyota Celica 2.0 GT
Audi Sport Team Zlín RETRO Ladislav Vyoral Miroslav Pacholík Audi quattro A2
Blechy v kožichu Miroslav Hodan Jakub Choura Opel Kadett GTE/C

Třída P

Název týmu Jezdec Spolujezdec Značka vozidla
Pitbull motorsport Rudolf Marušinec Martin Karásek Škoda 130
Multi-S Racing