Multi-S Racing

 

Jsme amatérský tým rallyových srdcařů, kteří milují rally. Náš tým se pohybuje na tratích ČMPR (dříve VP a RC) už od roku 2011. Máme už ledacos za sebou, ale věříme, že v budoucnu nás ve světě rally čeká ještě plno úžasných zážitků.

Všechno to začalo nenápadně vznikat kolem Jardy Urbana, se kterým je radost a čest být v jednom týmu. Takže pan ředitel a mozek týmu byl jasný a okolo ředitele se začaly formovat další posádky. Nikdo nikomu nic neříkal, ale najednou jsme zjistili, že škodovky se přitahují a začínají se houfovat v rámci Multi-S Racing rally týmu. Zážitkům, které škodovky se zadním náhonem přinášejí, mohou konkurovat snad už jen WRCéčka. 🙂

Cílem našeho týmu není za každou cenu okupovat přední příčky. Naším cílem je, abychom se rally sportem především bavili, setkávali se s kamarády, prostě si každý závod maximálně užili.

Samozřejmě výhra nějakého toho poháru je vždycky příjemná, takže pokud někdo z týmu jede na bednu, ostatní ho podpoří – třeba zrovna zapůjčením kol a jiných náhradních dílů ze svého vozu, když už je jasné, že pro něj samotného ten závod končí.

Mechaniky nemáme; mechanikem se stává každý z týmu, když je potřeba, a hlavně naši kamarádi, kteří se kolem závodů ochomýtají a jsou ochotní nám pomáhat. Za takovou pomoc jsme velice vděční. Je až neskutečné, co dokážou někteří v rámci podpory našeho týmu udělat. Pomáhat někomu nezištně, bez vlastního prospěchu, je dneska už poměrně nevídaná věc. Náš tým funguje hlavně na základě kamarádství a společného nadšení pro rally. Pokud se několik minut před odjezdem do první ČK na některém z aut něco neladí nebo neopravuje, tak bude něco špatně.

Za těch pár let, co jezdíme, jsme zažili i několik méně příjemných situací, poslali „do šrotu“ nespočet karosářských dílů, v jednom případě dokonce i celou karoserii. Ale podstatné je, že se nikomu nic vážného nestalo a díky vzájemné podpoře jezdíme dál.

Ale jak by řekl Jarda: „Je to sport.“ 🙂

Budeme velice rádi za jakoukoliv podporu – ať už v servisu, nebo na RZ. Jezdci našeho týmu dokážou diváckou kulisu patřičně ocenit ať už jízdou dveřmi napřed, nebo jízdou na hranici fyzikálních možností. Škarpy, ploty, křoviny… ty pro nás nejsou překážkou. Jak v servisu, tak na trati jsme nepřehlédnutelní, takže potkat se s námi určitě nebude problém.

Aktuální informace naleznete také na našem Facebook profilu.